PANEL
ADMINISTRATORA

TouchGuard

TouchGuard to unikalna aplikacja do kontroli, zarządzania i raportowania prawidłowego przebiegu pracy personelu on-line.

Aplikacja skierowana jest do Pracodawców, którym zależy aby przebieg pracy i realizowane przez pracowników zadania były monitorowane w czasie rzeczywistym, a wszelkie nieprawidłowości raportowane osobie nadzorującej.

Jako urządzenia do kontroli, używane są standardowe telefony komórkowe (również tablety), które muszą spełniać dwa kryteria:

  • posiadać system operacyjny Android;
  • posiadać funkcję NFC (Near Field Communication – komunikacja bliskiego zasięgu)

Pracodawcy udostępniony zostaje prosty i przyjazny w obsłudze panel administratora, dzięki któremu może zarządzać zadaniami, otrzymywać informacje o aktualnym przebiegu pracy, otrzymywać potwierdzenia wykonanych zadań itp. Panel nie wymaga instalacji, dostęp do panelu odbywa się poprzez logowanie przez standardową przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu, w dowolnym miejscu na świecie.

Aplikacja stworzona została przez firmę TTC TELEKOMUNIKACE.CZ – lidera branży telekomunikacyjnej z blisko 60 letnim doświadczeniem na rynku Czeskim.

TOUCHGUARD Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem aplikacji na rynku Polskim