PANEL
ADMINISTRATORA

Jak działa aplikacja

Photo 04

TouchGuard składa się z 3 podstawowych elementów:

APLIKACJI MOBILNEJ – aplikację instalujemy na smartphonie spełniającym podstawowe kryteria: system operacyjny Android obsługiwanie technologii NFC, WiFi/3G. Dzięki wyposażeniu pracownika w telefon z aplikacją TouchGuard, możemy kontrolować przebieg jego pracy w oparciu o zaplanowane zadania za pomocą panelu administracyjnego. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, dlatego żaden pracownik nie będzie miał problemów z jej obsługą.

PANEL ADMINISTRATORA – jest to oprogramowanie do zarządzania, kontrolowania i raportowania przebiegu pracy personelu. Oprogramowanie nie wymaga instalacji, ponieważ dostępu do niego odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej, dzięki czemu użytkownik może z niego korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

PUNKTÓW KONTROLNYCH – wykonane są w technologii NFC, służą nie tylko do potwierdzenia obecności pracownika w danym rejonie ale również do komunikowania zadań, które są generowane przez osobę kontrolującą znajdującą się nawet kilka tysięcy kilometrów od kontrolowanego pracownika. Z racji, że punkty kontrolne montowane są w różnych lokalizacjach, dostępne są w kilku wariantach. Oferujemy zarówno cienkie mało widoczne punkty stosowane wewnątrz pomieszczeń, wytrzymałe dedykowane na zewnątrz oraz specjalne tagi w technologii ATEX, stosowane w obiektach przemysłowych o podwyższonych standardach przemysłowych.

Procesorami są pasywne identyfikatory (PUNKTY KONTROLNE – TAGI), do których przypisane zostały zadania do wykonania (nowe zadania można w każdej chwili przypisać on-line).

Odczyt zadania odbywa się po zbliżeniu telefonu do procesora (TAGU) na odległość 1-2 cm.

Po oczytaniu TAGU informacja o zadaniu zostaje wyświetlona na ekranie telefonu.

Pracownik musi potwierdzić fakt wykonania zadania poprzez dotknięcie odpowiedniej ikony na ekranie telefonu oraz/lub udokumentować realizację zadania poprzez zrobienie zdjęcia, sporządzenie notatki czy nagrania audio.

Gdy telefon jest w sieci GSM lub WI-FI aplikacja natychmiast wysyła informację o wykonaniu i udokumentowaniu zadaniu na serwer.

Na panelu administratora możemy kontrolować on-line stan realizacji zadań zleconych do wykonania.